Gabriela

Mis juhtub kui blondiin satub Mehhikosse? Klišeelikult arvate, et saab nalja. Jah. Nalja saab ka, sest Gabriela oskab naerda nii teiste kui iseenda üle.

Aga tegelikult on Gabrielasid justkui kaks. Üks kohmakas, teine korrektne. Üks paanitsev, teine aga oskab nautida hetke ja võtta sellest viimast.

Siiski on üks joon, mis neid ühendab. Mõlemad on emotsionaalsed. Seda kogu skaala ulatuses.

Kuigi ainult ühel on pea laiali otsas, on mõlemad need, kes teie pea otsas laiali ajada võivad. Ja seda juba matšeetega. Seda muidugi juhul, kui olete selle oma käitumisega välja teeninud.

Aga kui te olete Gabrielade vastu head, on nad parimad kaaslased Mehhiko moodi tšillimiseks. Sombreero peas ja jääkülm corona näpus, lõbustavad nad teid oma lõbusa jutuvadaga, mis kõlab kui mõne sicario matšeetetera katkematu vihin läbi õhu.

Lemmiksöök: Lõhestunud Benicio
Lemmikjook: corona
Hüüdnimi: Kahe näoga Gabriela

Foto – Jake Farra

Maria

Maria jutt voolab nagu kuldkollane tequila mõnel Mehhiko metsikul fiestal, mis kestab ehast koiduni. Tema näol on alati naeratus, mis särab kui keskpäevane Mehhiko päike.

Ent sellest ei tasu end siiski petta lasta.

Sõrmega oma juustesse lokke keerates haarab ta märkamatult vabaks jäänud kätte matšeete. Te ei jõua silmigi pilgutada kui ühest laimist on saanud kuusteist võrdset sektorit. Sama ootamatult kui terariist on ilmunud, see ka kaob.

Maria surub laimitüki jääkülma coronapudelisse ning ulatab selle naeratades sulle, nagu poleks juhtunud midagi.

Selline on Maria. Täpselt sama nagu üks ehe ja päris fiesta Mehhikos.

Lemmiksöök: Härga täis Benicio
Lemmikjook: laimiga corona
Hüüdnimi: Tequila -Maria

Foto – Jake Farra

Lucia

Lucia ilusate ja suurte silmade ning pealtnäha malbe oleku taga peidab end värvikas ja tugev karakter. Konservatiiv, kes hindab tervislikku toitumist ja sportlikku eluviisi. Stiilselt mängitud kerge pabistaja taga peitub vääramatu käega perfektsionist.

Ent samas võib Lucia kõmmutada valget tequilat kui revolvrit võrdväärselt nii, et silm ka ei pilgu. Isegi kakskümmend pitsi hinge all ei pane värisema ta kätt ega tudisema jalgu. Ei mingit märki joobest, aga märki tabab ta alati!

Räägitakse, et isegi kõige kangemad Mehhiko kuldkõrid on pidanud talle alla vanduma. Aga millest eriti ei räägita on see, et eelmises elus kuulus ta El Chapo enda lähikonda.

Kui te olete temaga viksid, viisakad ja ausad, on Lucia sõbralik ja usaldusväärne ning imeline inimene, kes teeb asju alati nii nagu on õige ja nii nagu peab.

Lemmiksöök: Lennuvõimetu Benicio
Lemmikjook: valge tequila
Hüüdnimi: Lucia

Foto – Jake Farra

Sofia

Kui märkate Burros üht kiiresti ringisibavat sombreerot, siis pole see üleliigsest tequilapitsist tingitud nägemus. Selle all on peidus meie pisike ja armas Sofia.

Esmapilgul hapra Sofia sees peitub Esperanza de la Vega hing. Tahtejõuline ja kange. Konkreetne ja taibukas.

Malbele olekule vaatamata ei löö ta kartma ka kõige julmemate desperadode ja sicariote ees. Kui olukord seda nõuab, haarab ta osavalt ja otsusekindlalt revolvri järele, mis on tal alati sukatripi vahele peidetuna kaasas.

Sofial on eriline omadus lugeda teiste mõtteid ning vastavalt nende olemusele ta ka reageerib. Kas revolvri või relvitukstegeva naeratusega – see on juba teie enda teha.

Lemmiksöök: Lennuvõimetu Benicio
Lemmikjook: valge tequila sidruni ja soolaga
Hüüdnimi: Sombreero-Sofia

Foto – Jake Farra

Isabel

Isabel on kui kartmatu matadoor, kes tormab areenile kasvõi punastes pükstes. Või seelikus. Olgu vastaseks ükskõik kui raevunud härg. Räägitakse, et ta on kohtunud El Chapo endaga ning oma julguse ja otsekohesusega viimase relvituks teinud.

Ta on hulljulge, aga teab alati täpselt, mida ta teeb. Isabel on kui naissoost Antonio Banderase kehastatud vastuoluline El Mariachi. Professionaal. Kirglik ent külmalt kalkuleeriv naine, kes suudab meelde jätta ka kõige võimatuna näivad numbrikombinatsioonid.

Isabel on naine, kes hindab üle kõige tõtt.

Kui talle valetamisega vahele jääte (ja te jääte!), haarab ta vöölt matšeete ning sunnib teid selle ähvardusel rääkima tõtt ja ainult tõtt.

Lemmiksöök: Quentini quesadilla.
Lemmikjook: laimiga corona
Hüüdnimi: Isepäine Isabel

Foto – Jake Farra

Esmeralda

Esmeralda mõõdukalt ujeda ja tuulepäise oleku taga peitub tegelikult suure südamega naine, kes teab, mida ta teeb.

Esmeralda hindab siiraid inimesi ja head huumorit. Aga säilitage valvsus! Kui naljad muutuvad isiklikuks, helgib ta sädelev naeratus juba matšeeteteral, mis puhkab teie lõua all. Kui lähete oma naljadega veidi üle piiri, ähvardab ta teid kõigest revolvriga.

Ta ise arvab, et tal on eriline anne asju kihva keerata. “Milliseid asju?”, küsite. Seda ei tea keegi. Ilmselt isegi tema mitte…

Ta on kui kõigi lemmikmagustoit “Väikese indiaanlase suur unistus.” Lihtsa ent ilusa sisu sees peitub üllatavalt värvikas ja imeline isiksus. Aga ettevaatust, magusaga ei tohi liialdada!

Tema seltskonnas tunnete end alati kui ühel mõnusal ja särtsakal puhkusel Mehhikos.

Lemmiksöök: Salma Hayeki suudlus
Lemmikjook: corona, aga ei ütle ära ka ühest pitsist tequilast sidruni ja soolaga
Hüüdnimi: Esmeralda

Foto – Jake Farra